O podcaście

Każdego dnia internet zapełnia się tysiącem porad, changelogów i nowych rozwiązań technologicznych. Programować uczy się coraz większa część społeczeństwa, a po drugiej stronie barykady czekają tysiące linijek kodu, w których tworzeniu rola człowieka będzie sukcesywnie spadać.

Naszym zdaniem zbyt mało czasu poświęca się na pozostałe umiejętności programistów. Zewsząd słyszymy o tym jak komunikować się z komputerem, zapominając, że najwięcej problemów stwarzają… ludzie.

Dlatego stworzyliśmy podcast Beyond the Code – koncentrujący się na umiejętnościach miękkich, rozumieniu biznesu, produktywności, wyzwaniach w pracy z ludźmi oraz własnym rozwoju. Z perspektywy doświadczonych programistów opowiemy Wam o naszych bolączkach, trudnościach, błędach, ale też sukcesach i poradach, które ułatwiły nam życie i pracę.

Podcast tworzą programiści Schibsted Tech Polska, skandynawskiego hubu IT tworzącego w Krakowie i Gdańsku aplikacje webowe oraz mobilne dla największych norweskich i szwedzkich gazet, a także serwisów internetowych.

Do usłyszenia w środy, co dwa tygodnie!